8th Квітень
2017 року

Акція «За чисте довкілля»


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (2 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в Зорянському НВК до Дня довкілля був проведений місячник озеленення та благоустрою території школи і селища. В заходах місячника  брали участь учні 5 – 11 класів (65 чол.), педагогічний колектив та техпрацівники школи.

Силами учнів та працівників школи упорядковано 400м2 квітників, на яких було розкрито і обрізано 98 кущів троянд; прибрано від осіннього листя і сухої трави 3700м2 газонів; підбілено 118 декоративних і фруктових дерев та 128м кам’яного бордюру; висаджено 25 кущів чорної смородини, 10 кущів троянд; на навчально – дослідних ділянках перекопано 564м2 ґрунту, на площі 380м2 висаджено овочеві культури ( моркву, помідори, буряки, цибулю, щавель, петрушку); упорядковано спортивний майданчик.

Працівники школи брали участь в очищенні від сміття  і сухостою території придорожньої зеленої смуги в межах селища, залізничної зупинки, ними була прибрана площа в 725м2 несанкціонованого сміттєзвалища.

Батьками та учнями на своїх присадибних земельних ділянках висаджено 64 фруктових дерев, 22 ягідних кущів, 30 кущів троянд.

Школярі є активними учасниками всеукраїнської акції « Добро жменями». Ними вже зібрано 807 кг вторинної сировини ( непотрібної макулатури, склотари, пластикових пляшок).

Всі учасники відповідально поставилися до проведених заходів. Це означає, що виховна робота екологічного, трудового спрямування не проходить безслідно. Вона розвиває почуття дбайливого господаря свого краю, школи, домівки, активізує пізнавальну, творчу діяльність школярів.

                                                 Учитель біології Третяк О. В.