27th Листопад
2016 року

Запали свічку і ти!


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

Q7Pvh5HYEcE26 листопада 2016 року  о 16.00  Україна завмерла в цілковитій тиші, безліч свічок запалали по всій країні. Кожен з нас згадав в своєму серці тих, кого знищила радянська влада своїми злочинними діями.  Мільйони померлих від голодної смерті  українців, залишилися в пам’яті поколінь і до сьогодення.

Традиція вшанування пам’яті жертв  голодоморів в Україні, розпочата Президентом України Л. Кучмою в 1998 році. Щороку, в останню суботу листопада, по всій державі проводяться поминальні богослужіння, громадяни відвідують пам’ятники жертвам голодомору, приносячи горщики з зерном.

В цей день учні та вчителі Зорянського НВК зібралися  в приміщенні школи, для того, щоб разом, хвилиною мовчання, вшанувати пам’ять загиблих голодною смертю, українців. Вчитель історії Ганжа Ірина Сергіївна, розповіла дітям про ту страшну трагедію, яка випала на долю українського народу, про злочини радянської влади, направлені на знищення цілої нації, про трагедію сотень українських сімей, які втрачали своїх рідних щодня, щогодини, щохвилини. За твердженням істориків, в Україні в 1932-1933 роках вмирало 17 людей щохвилини, 1000 людей щогодини, 25 000 – щодня. За приблизними підрахунками голодомор забрав більше 10 мільйонів людей.

44fobmkoRlkО 16.00 присутні  хвилиною мовчання вшанували жертв голодоморів та разом запалили свічку пам’яті. 
       Пам’ятаємо, щоб не допустити знову!!!

Ганжа І.С.