2nd Жовтень
2016 року

Милосердя врятує світ


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

P1110187 P111019429 вересня 2016 року, в рамках заходів у зв’язку з 75 – ми роковинами трагедії Бабиного Яру, проведено виховний захід для учнів 1-4 класів «Як розділити радість та печаль іншої людини».

Вчитель початкових класів Ірина Петрівна Сахарук, у ході інтерактивної вправи «Подорож в бухту Милосердна», разом з дітьми проаналізувала, що ж таке «милосердя» та які риси притаманні милосердній людині.

Вчитель історії, педагог організатор Ірина Сергіївна Ганжа, потрапивши до бухти «Інформаційна», розповіла про трагедію Бабиного Яру та познайомила учнів з подвигом Олександри Шулежко, яка, працюючи в притулку, в окупованому німцями місті Черкаси, врятувала від смерті близько 100 безпритульних дітей, з них 25 дітей за національністю – євреї.  Ризикуючи власним життям, вихователька притулку, давала дітям нові імена, прізвища, вказувала іншу національність. За цей героїчний подвиг, за кілька днів до своєї смерті, О. Шулежко отримала звістку про присвоєння звання «Праведник народів світу». ЇЇ ім’я викарбовано на Стіні пам’яті Алеї Праведників народів світу.

Шкільний бібліотекар, вчитель початкових класів Зінаїда Анатоліївна Оверко підготувала виставку книг про Голодомор, Голокост та інші трагедії, які спіткали Україну в ХХ столітті.

Людина недосконала. Світ людський недосконалий. Але слід пам’ятати, що рятуючи хоча б одне життя, можна врятувати цілий світ. Будьте милосердними!!!

 Педагог-огранізатор І.С.Ганжа