2nd Вересень
2016 року

Здрастуй, школо! Рідна школо!


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (2 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

Ось і закінчилось ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах така свіжа, а небо таке пронизливо синє й високе.

Хоч як не жаль розлучатися з літечком, та  кожен із нас чекав початку навчання як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії.

І, нарешті, цей день настав! На поріг рідної школи зібралося чимало людей: учнів, вчителів, батьків, шановних гостей, жителів села Зоря. Та головними на святі були першокласники. Такі маленькі, несміливі, але дуже симпатичні малюки. Їх всі залюбки вітали із початком навчання у школі. Прийшла, навіть, тітонька Сова разом із «учнями Лісової школи» – вихованцями дошкільної старшої групи НВК, які подарували першачкам найголовнішу книжку у житті – «Буквар».

Хвилювалися   не тільки діти, а й їхні батьки, адже в цей день вони проводжали своїх малюків у далекий, доволі тернистий шлях. Будуть  перша радість і перші розчарування, будуть сміх і сльози, та одне можна сказати з певністю, що шкільні роки будуть найкращими роками як для дітей так і для батьків.

Із щирими словами привітання завітали на свято гості – методист відділу освіти Зямко Н.Х. та староста села Зоря Екзархо Л.І., яка передала  подарунки школярам від Голови Мирівської об’єднаної територіальної громади Біленка В.М.

Як добре, що наше свято, таке веселе і радісне, відбулося! Завдяки воїнам, які на Сході України здобувають свободу і незалежність нашого народу. Та незабаром продзвенів перший дзвоник, який сповістив про початок навчання у 2016-2017 навчальному році. У добру путь!

ЗДВР Зорянського НВК Кольгіна Т.О.

IMG_6400 IMG_6410