4th Червень
2016 року

Дякуємо небайдужим людям!


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

Фото1525            Завжди важко розпочинати нову справу. Та не все так страшно, коли поруч є люди з добрим серцем, щирою душею та умілими руками.

Дитячий садок при Зорянському НВК потребує  допомоги: ігровий майданчик необхідно обладнати,  як кажуть, «з нуля». Старе обладнання вже не відповідає вимогам і тому ми звернулись до батьків, спонсорів. І, на щастя, є небайдужі люди, які ідуть на зустріч і допомагають.

Хочемо висловити слова вдячності директору ТОВ «Марганецька птахофабрика» Поротьку Артему Івановичу, який допомагає у придбанні будматеріалів. Батькам наших вихованців, які у свій вільний час приходять, щоб попрацювати на користь своїх дітей.

А сьогодні, 3 червня, наш садочок отримав гарний подарунок, будиночок, від сім’ї Тараненко. Умілими руками тата – Сергія Васильовича та завзятим характером мами – Любові Миколаївни у нашому садочку з’явився казковий будиночок, який довго не чекав на  своїх господарів. Вже на першій прогулянці діти залюбки гралися у ньому.   Також велика вдячність тим, хто допоміг у транспортуванні будиночка на територію садочка (на фото).

Велике спасибі всім небайдужим людям!