16th Березень
2016 року

ІКТ у світі професій


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

14 березня на базі Зорянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики на тему “Розвиток життєвих компетентностей на уроках інформатики”. На семінарі обговорили теоретичні аспекти щодо розвитку  життєвих компетентностей на уроках інформатики; продемонстрували застосування вмінь та навичок у повсякденному та професійному житті людини, прикладну спрямованість викладання інформатики, що сприяє соціалізації особистості.

Поставець Лілія Володимирівна провела урок інформатики в 9 класі на тему “Фотоколаж у графічному редакторі Adobe Photoshop”.  Учні 9 класу показали глибокі знання  та чудові практичні вміння під час роботи з графічним редактором та ділової гри, спрямованої на профорієнтацію та самовизначення учнів.

Пасько Ольга Петрівна – провела позакласний захід для учнів 6 класу “ІКТ у світі професій”, ведучими якого були учні 7 класу – талановиті актори, які допомогли довести значущість інформатики в повсякденному та професійному житті людини. Шестикласники усвідомили, що комп’ютер – це універсальне автоматизоване робоче місце для будь-якої професії.

Гості, учителі інформатики району, схвально проаналізували урок, позакласну годину та зробили висновки: підібрані завдання були прикладного змісту – наближені до життєвих реалій,  тому учні могли їх креативно  розв’язувати, спираючись на свій життєвий досвід та практичні вміння, вміло використовуючи набуті предметні навички.

Вважаємо, що головним завданням школи є навчити учнів вчитися набувати знання упродовж життя, формувати в учнів мобільність, конкурентоздатність, уміння інтегруватись у динамічне суспільство, презентувати себе на ринку праці, формуючи ключові життєві компетентності. Сформовані життєві компетентності – це саме ті крила, які надають можливість вільного польоту випускникові в бурхливому вирії подій сьогодення.

101_1559 101_1553 101_1541 101_1519 101_1516 101_1515 101_1506 101_1495