3rd Січень
2016 року

Новорічні мрії збуваються


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

«Говорят, под Новый год, что ни пожелается, всё всегда произойдёт, всё всегда сбывается!» Саме так і сталося в нашій школі напередодні новорічних свят. Ми давно мріяли про нові комп’ютери.

І ось, диво! До школи, саме напередодні Нового року, завітали почесні гості з подарунками: голова районної державної адміністрації Пшенічний Віктор Вікторович та начальник відділу освіти РДА Присташ Юлія Адамівна. Вони щиро привітали колектив школи з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажали всім здоров’я, наснаги, творчих успіхів. І вручили, під гучні оплески, нові комп’ютери, які придбані за кошти Дніпропетровської облдержадміністрації. Радості не було меж! Нарешті мрія здійснилася! І це не перший вагомий подарунок нашій школі. Саме в цей час у навчальному закладі проводяться роботи щодо заміни старих вікон на пластикові.

Весь колектив школи, і учнівський, і вчительський, щиро дякує керівництву області та району за таку теплу турботу і цінні подарунки. Бажаємо всім здійснення мрій! А людям, які в цьому допомагають, бажаємо міцного здоров’я, миру, благополуччя!

P1600303 P1600307