21st Вересень
2015 року

Свято Миру і добра


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (2 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

18 вересня для всіх мешканців Зорянської громади стало справжнім історичним святом. Тут почав діяти навчально-виховний комплекс, який об’єднав загальноосвітню школу та дитячу дошкільну установу. Тепер перехід із дитсадкового життя до шкільного для наймолодших жителів села буде безпроблемним. Для них чи не з трирічного віку шкільна романтика стає близькою мрією.
Мало хто вірив, що за надто короткий строк ми зможемо здійснити такий значний обсяг робіт. І організувати, і виконати роботи з реконструкції приміщення, і документи виготовити (велика подяка методисту методичної служби Баранець Тетяні Іванівні за допомогу у виготовленні документів) – усе це було досить непросто. Але за нашої ініціативи, всегромадського бажання та за великої підтримки районної влади МИ це зробили! Особливо хочу підкреслити: робота йде, якщо підтримують люди. Нам ніхто у допомозі не відмовив.
Тому, особисто розділити святковий настрій на церемонію відкриття прибули ті, хто безпосередньо причетний до створення нової освітньої установи в нашому селищі: голова Томаківської РДА Пшенічний Віктор Вікторович, голова районної ради Скрипченко Наталія Миколаївна, начальник відділу освіти Присташ Юлія Адамівна, депутат районної ради Логвиненко Олег Вікторович, Голова Асоціації фермерів і приватних землевласників Дніпропетровської області, віце-президент Асоціації фермерів України, голова СФГ «Весела Долина» Шапошник Микола Олексійович, директор ТОВ «Марганецька птахофабрика» Поротько Артем Іванович, методист методичної служби відділу освіти Мисюра Клавдія Іванівна, почесний куратор Зорянської школи Стуліна Олександра Вікторівна, представник від батьківської громади, учасник АТО – Трофімов Євгеній Володимирович. Всі ці люди, об’єднались для спільної мети: творити добру справу власними руками, – вони довели, що коли в Україні є таке єднання, то всі біди відступлять якнайшвидше. Господар села Коншина Наталія Іванівна висловила всім гостям слова безмірної вдячності і шани за їх добрі справи.
Знаковим є ще і те, що ця визначна подія відбувалася напередодні Міжнародного дня миру. Тому всім присутнім було запропоновано взяти участь у флешмобі «Голуб миру». А дитячі долоньки з побажаннями миру, прикріплені на карті України, відправили потужний посил у Всесвіт про прагнення жити і творити без війни.
Слова вдячності прозвучали на адресу батьків, небайдужих жителів села, які взяли активну участь у реконструкції даного приміщення.
У своєму вітальному слові гості зазначили, що відкриття дошкільного навчального закладу – найкраще свідчення того, що у Зорі є майбутнє, а загальне єднання навколо доброчинної ідеї довело, що разом будь-яка справа ладиться! Приємним, потрібним сюрпризом були подарунки від гостей: ноутбук, принтер, м’ячі, іграшки – стали такими необхідними у навчально-виховному процесі НВК.
Але куль¬мінацій¬ним був момент, коли керівники району голова РДА Пшенічний В.В. та голова районної ради Скрипченко Н.І. разом із маленькими дошкільнятами перерізали стрічку і маса людського потоку рушила оглядати навчально-виховний комплекс. На святі було багато людей. З дітьми до нового закладу прийшли батьки, бабусі й дідусі, просто сусіди. Усім було цікаво: а що ж воно вийшло?!
Радісні обличчя матерів, сміх дітей – і установа ожила, розквітла!
Гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу, створеного спільними зусиллями. Вихованцям садочка не прийдеться сумувати не тільки в групі, але і на прогулянках.
Після оглядин на шкільному подвір’ї продовжувалося свято: ярмарок та розважальна програма. Аніматори – улюблені герої дитячих мультиків, подарували малечі незабутні позитивні емоції. Цю програму презентувало Українське об’днання патріотів (УКРОП) Томаківського району.
Велика подяка ВСІМ, хто приклав зусилля для мирного майбутнього Зорі!!!

Директор Зорянського НВК Слюсар І.В.

100_9991 100_9995 100_9996 100_9998 101_0007 101_0010 101_0012 101_0017 101_0019 101_0021 101_0027 101_0030 101_0033 101_0035 101_0039 101_0044 101_0047 101_0050