11th Травень
2015 року

Подвигу жити вічно!


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (2 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості і приходу весни, а разом з нею і Дня Великої Перемоги, 70-ту річницю якої ми відзначали разом із усім прогресивним людством. Цей день залишиться для нас назавжди у пам’яті. Його наближували як могли люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найскладніше сьогодні. В довічному боргу наше покоління перед цими людьми. Час змінив їхні обличчя, струнку постать, забрав фізичну силу, але час не забирає у них пам’ять. Пам’ять про ті страшні, криваві, опалені війною роки.

В Зорянській ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 травня 2015 року  було проведено урок мужності «Подвигу жити вічно!», на який було запрошено Голову сільської ради Коншину Н.І., жителів села, дітей війни, батьків. Розпочато захід було виконанням головної пісні держави – Гімном України. Тримаючи руки на своїх серцях, всі урочисто заспівали «Ще не вмерла Україна…»!

За 60 хвилин заходу ми відновили у пам’яті і перші години страшної звістки про початок Великої Вітчизняної війни, і пригадали всіх поіменно ветеранів, учасників бойових дій – мешканців села Зоря. На жаль, на передодні свята наше село втратило останнього ветерана Приймака Івана Івановича. Це велика втрата, адже Іван Іванович до тих пір, доки дозволяло йому здоров’я був почесним гостей у нашій школі, а останні роки діти, разом із вчителем історії Журавлем М.М. відвідували його вдома.

Також на заході ми згадали і  про Небесну сотню, яка віддала своє життя за краще життя нас, українців, і сучасні події на Сході України. З нашого села вже 9 чоловік є учасниками АТО. Всі вони випускники Зорянської школи. Тому хвилиною мовчання ми вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя в роки Другої Світової війни, загинув в Афганістані, став Небесною Сотнею на Майдані Незалежності, залишився вічно молодим на Сході України.

У фіналі заходу масово дітьми було виконано пісню «Дети земли  за мир без войны», потім учнями 11 класу разом з молодшими школярами, за підтримки Голови сільської ради Коншиної Н.І. було закладено алею пам’яті на честь 70- річниці Великої Перемоги і висаджено 20 каштанів на території школи.

Зі слізьми на очах гості школи дякували організаторам та учасникам за проведений захід. Люди похилого віку відмітили, що  покоління, яке береже пам’ять – це гідні нащадки тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність українського народу. Слава Україні!

DSCN1806 DSCN1816 DSCN1822 DSCN1825 DSCN1834 DSCN1839 DSCN1843 DSCN1845 DSCN1853 dscn1868 DSCN1869 DSCN1875 DSCN1878 DSCN1887 DSCN1891