5th Травень
2015 року

Танцюють всі!!!


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

29 квітня учні Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели активно і весело разом із запальними танцями на перервах. Цей день був присвячений Міжнародному дню танцю, організований та проведений Головою Учнівської ради Сілкіною Діаною та її заступником Сомовою Мариною – ученицями 10 класу.

Розпочато цей день було короткою інформацією про Міжнародний день танцю, про значення танцю в житті людини  і продемонстровано найромантичніший танець віків – вальс, у виконанні Сілкіної Діани, Слізуна Владислава, Сомової Марини, Василенка Руслана.

На кожній перерві протягом дня в школі звучала запальна музика. Учні  із задоволенням виходили на перервах на подвір’я школи і показували свої танцювальні вміння. Особливо активними, радісними і веселими була малеча – учні початкової школи. Майсер-клас з dub-step показав учень 9 класу Слізун Владислав, чим заохотив дітей до танцю.

Піднесений настрій, створений учнями-активістами дітям і вчителям зберігся на цілий день. Діти внесли пропозицію частіше проводити танс перерви, не чекаючи особливого дня, що дасть змогу активно відпочивати від напруженої розумової праці на уроках.

100_8416 100_8445 Р¤Р__С___Р__1043[1] Р¤Р__С___Р__1046[1]