24th Жовтень
2014 року

В рамках тижня «Час читати»


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

IMAG0060 IMAG0069 IMAG0087

 

 

 

 

Останній день занять у Зорянській ЗОШ І-ІІІ ст., а в коридорі молодших класів метушня. Учні 3 і 4 класів, вчителі Оверко З.А. та Д’яченко В .С. готуються до КВК. Неспокійні і вболівальники. Кожен бажає виграшу своїй команді.

Ось і довгоочікувані змагання. Вишикувались дві  команди – “Читайлики “ і“ Всезнайки”. Сьогодні вони помандрують на казкову планету, яка називається планета “Книга”.

Оцінюватиме знання команд шановне журі. Завдання були різноманітними: і перегляд слайдів про історію книги, читання  анаграм, і вікторина казок. А показ інсценованої казки вимагав від учасників  не тільки знання літературних казок, а й акторської майстерності. Вболівальники також не сумували. Вони відгадували загадки, пісні з казок, добирали потрібні слова в риму з усної народної мудрості. Час пробіг швидко і весело. Всі з нетерпінням чекали вирішальне слово журі. І хоч в різних конкурсах команди показали різні знання, але перемогла дружба.

З цукерками, з смачними пирогами задоволено розійшлися всі зі свята. Цей азарт і позитивні емоції діти перенесуть на осінні канікули.

 Автори Оверко З.А., Д’яченко В.С.