6th Жовтень
2014 року

Спасибі, солдати, за мирнеє небо…


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 3,00)
Loading...

«Діти України за мир» – під таким гаслом у Зорянській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено низку заходів – виховні години, уроки мужності, флеш-моб, виставку малюнків, шкільний ярмарок. Уся сільська громада: школярі, педагогічний колектив, батьки – взяли участь у святі, приуроченому Міжнародному дню миру, яке відбулося 19 вересня. Цей день став особливим,адже мир у рідній країні – найзаповітніше бажання всіх українців,котре вони висловили згуртовано, як ніколи.

На урочистому святі лунали пісні, вірші, щирі слова про мир в Україні, але вони відлунювали глибоким болем. Адже кожен усвідомлював, що наші земляки: Давиденко Георгій , Муляр Олександр, Новак Анатолій – сьогодні знаходяться в АТО, на лінії вогню, ризикують життям у протистоянні з агресорами нашої держави.

На початку жовтня делегація учнів та вчителів побувала у військовій частині м. Запоріжжя з подарунками, що були придбані за кошти, зібрані на ярмарку. Теплою була зустріч із земляками – томаківчанами, які тут освоюють нову для них спеціальність – артилерист зенітки.

Школярів цікавило все: солдатські будні, військова форма, бронежилети. Земляки ж були не багатослівні: вони вже знали час відїзду в АТО, де будуть виборювати право кожної людини на мирне щасливе життя. В.В.Костенко , Є.І.Бринда ,Є.В.Трофімов, Д.В.Богданович із хвилюванням читали  адресовані їм дитячі листи.

«Не здавайтеся, солдати, будем Україну вільну мати! Вдячні ми за оборону, за спокійний сон вночі! Сподіваємося дуже, що буде мир на цій землі!»

«Наша мрія, щоб ніколи не було війни …»

«Ви для нас приклад…Ми і ваші діти будемо пишатися Вами завжди…»

« Ми дуже вдячні Вам за героїзм, за відвагу, за прагнення відстояти незалежність нашої України…»

Наших земляків розчулив і вірш « Солдатам» в авторському виконанні ученицею 10 класу Медедєвою Д.

Злетіла голубка над полем широким.

Від вибухів грізних чорніють жита,

І небо сіріє, і сонце марніє –

За цілість держави іде боротьба.

Та ми переможем! Та ми не здамося,

І стяги у небо здіймем, у блакить!

А мирна голубка, щаслива голубка

До нас на Вкраїну назад прилетить!

І сонечко красне для всіх засіяє,

І полем зростуть золотаві жита…

І люди вам скажуть : « Спасибі, солдати,

За мирнеє небо, щасливі літа!»

З вдячністю прийняли томаківчани обереги, виготовлені учнями молодших класів. Це голуби миру з маленькими святими та побажаннями воїнам-визволителям скорішого щасливого повернення додому – в єдину, вільну, мирну Україну.

Трофімова О.В.

IMAG5534IMAG5544IMAG5536_BURST001IMAG5552