15th Травень
2013 року

День Перемоги


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

 Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Хіба ж можна забути тих, хто загинув у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Завдяки гуманітарній програмі підтримки для України від німецького Федерального Фонду “Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє” у співпраці зі Всеукраїнською благодійною організацією “Турбота про літніх в Україні” 9 травня відбувся захід для літніх людей. Організаторами були учасники творчої  групи  Зорянської  сільської  благодійної організації «Зоря».  

Приймак Іван Іванович – єдиний ветеран, учасник бойових дій, який залишився в нашому селі. Але, на жаль,  за станом здоров’я не зміг прийти на зустріч, тому його привітали вдома, побажали міцного здоров’я.

         Ведуча Пєскова Наталія Валеріївна на високому рівні провела захід. У святковій програмі брали участь учні школи, учасники художньої самодіяльності Зорянського будинку культури.