15th Березень
2013 року

Вклоняємось Шевченковій землі


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

 

           Під такою назвою  пройшли Шевченківські читання організовані Зорянською сільською бібліотекою та Зорянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів (бібліотекар школи Оверко З.А. та вчитель української мови та літератури Трофімова О.В., вчитель художньої культури Кольгіна Т.О.). На святі були присутні представники прийомної депутата Верховної Ради О.Царьова.

           Діти 1-4 класів з захопленням слухали розповіді про  тяжку долю маленького Тараса, який ходив у широкі українські степи, бродив цілими днями під сонцем, співав пісні, мріяв про щасливе життя та вільну Україну. Про його  велику любов до дідових розповідей про козаків,невільників та гайдамаків, що й стало  однією з багатьох тем його творів.

           На поетичній хвилинці «Гортаючи сторінки Кобзаря»  діти з  задоволенням розповідали вірші  Т.Г.Шевченка та присвячені йому, а в літературній вікторині вони показали свою ерудованість.

           Зачарувала   присутніх  учениця  8  класу  Медведєва  Даша,  вона  прочитала   вірш  «В маленькій хаті у кутку» , який написала сама.

           Цікавою для присутніх в роботі  Шевченківських читань  стала  презентація  картин, які намалював Шевченко. Книжкова виставка « Вінок  Кобзареві» стала доповнення свята.

           В  конкурсі малюнків «Я хочу малювати Україну…» прийняли участь діти всіх класів, адже кожен з них знає, що його чекає, хоч маленька, але нагорода.

           Закінчилось свято піснею на слова Т.Г.Шевченка «Зоре моя вечірняя» у виконанні всіх присутніх. Виховний захід присвячений 200-річчю з Дня народження українського поета Т. Г. Шевченка.