7th Грудень
2012 року

Веселковий тиждень


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 1,00)
Loading...

З 19.11 по 23.11 в Зорянській ЗОШ пройшов «Веселковий тиждень» присвячений Дню народження ТРДГО «КРОК». Учні нашої школи із задоволенням прийняли участь у святкуванні цієї дати. В понеділок за розкладом у нас відбулася святкова лінійка і конкурс для учнів 1-9 класів «Ігровик – затійник». В цьому конкурсі перемогу здобули учні 6 класу. Мельник Анастасія і Медведєва Світлана провели чудові розважально-ігрові змагання між учнями 1-4 класів.

У вівторок нас чекали спортивні змагання.  5-7 класи об’єднувалися у дві команди, і виступали не як класи, а як збірні команди «Свобода» і «Незалежність».  Учні 8-11 класів грали кожен сам за себе , тому переможцями цього спортивного конкурсу серед дівчат є Голян Наташа (учениця 10 класу), а серед хлопців перше місце розділили Єгоров Іван і Пашков Тимофій (учні 9 класу).

У середу відбувся конкурс «Інтелектуальний бій класів». У змаганнях між  5 і 6 класом перемогу здобули учні 5 класу; серед 7 і 8 класу перемогу здобули учні 8 класу, а в поєдинку між 9,10 і 11 класами – учні 11 класу. Вітаємо переможців!

А закінчився “Веселковий тиждень” святковим концертом. Учні молодших класів представили інсценовану українську народну пісню, а старші класи – конкурс пародій. Хочеться відмітити учнів 5 класу за їх невтомну жагу до перемогу з  номером «Сказка о рыбаке и рыбке на новый лад» і « Чундра чучундра» Потапа і Насті. 6 клас порадував пародією  «Наша Зоряша» (вчителька Сніжана Денисівна).  Найбільше вразили хлопці 7 класу пародією на танцювальну групу  KAZAKY. 8 клас – пародія на інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». 9 клас – пародія на українську  казку. 10 – на найвідоміший кліп «Psy gangnam stylе». 11 клас – на телепередачу «Окна». Всі молодці, дякуємо за участь!