4th Червень
2012 року

День захисту дітей


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

          Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Звичайно, і нашу школу  не оминуло це свято.

          Зранку в школі відбулася урочиста лінійка, на якій заступник директора з ВР Кольгіна Тетяна Олексіївна вручила подарунки учням від спонсора Негоди І.О. – директора ТОВ «Марганецька птахофабрика». Потім соціально незахищені та обдаровані діти поїхали на свято в Томаківський районний будинок культури, де отримали солодкі подарунки. Решта учнів побували на святі біля сільського будинку культури, там їх привітала голова села Коншина Наталія Іванівна.  Діти, які прийняли активну участь в конкурсі малюнків “Дитинство – це я і ти”, були нагороджені грамотами та призами. Після обіду до школи завітав Запорізький дитячий театр з виставою. А ввечері біля школи лунала весела музика, запрошуючи всіх на розважально-ігрову програму “Моє дитинство”. Тут співали, танцювали, розказували гуморески, навіть показували фокуси. А скільки веселих ігор були проведено! Дітлахи несли радісну й запальну енергію, якою заряджали всіх глядачів. Вечір закінчився святковим вогнищем. Всі були задоволені і щасливі!

          Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Зичимо всім хлопчикам та дівчаткам міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!