11th Серпень
2011 року

Поради батькам


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

Поради батькам

Хочете виховати грубіяна і хама?

Засуджуйте всіх: сусідів, родичів, учителів, знайомих, яскравіше описуйте їхні провини, недоліки смаку, характеру, виховання. Постарайтесь ніколи не говорити про їхні достоїнства. Жодних авторитетів! Готуйте тільки те, що він любить, намагайтесь догодити його капризам. Нехай читає якнайменше, і вже якщо взяв книгу, нехай це буде детектив, або розважальна література. Рятуй його від словників , довідників, енциклопедій! Ніколи не пестіть своєї дитини, не здумайте робити йому зауваження, якщо він забув привітати Вас або когось із близьких зі святом, із днем народження. У Вас буде чудовий екземпляр.

Хочете виховати байдужу неуважну людину?

Девізом вашого виховання повинні стати слова «це не моя справа», «це їхні проблеми», «кожному своє». Відгородіть своє дитя від усіх лих і нещасть. Нехай він не бачить і не знає чужого горя. Нехай ніколи не бере участь у підготовці сімейних свят.

Ніколи не співчувайте йому, не діліться своїми переживаннями. Ніколи не дозволяйте читати книги, що викликають жалість, співчуття. Не допускайте, щоб він слухав класичну музику – це перекреслить усю Вашу працю. Звертайте увагу на те, щоб він ніколи не поступався місцем у транспорті.

 

Хочете виховати егоїста?

Зробіть так, щоб ваше дитя почувало себе гостем удома: усе для нього!Попереджайте його найменші бажання, захоплюйтесь тільки ним. Запитуйте, як він виглядає на тлі інших – підчас виступу на уроці, на вечорі… Милуйтеся ним. Намагайтеся знайти виправдання його невивченим урокам: «здоров’я дорожче» , «ця школа зовсім з розуму зведе», «Марія Іванівна завжди стільки задає!» і. т. ін. Стежте за тим, щоб ваша дитина не зробила що-небудь своїми руками і не подарувала це кому-небудь – це не престижно. Ви що ж ,хочете показати, що не в змозі купити подарунок? Ніколи не змушуйте її піклуватися про слабших, доглядати за тваринами…

Хочете виховати нещиру людину?

Ретельно ховайте свої почуття. Проходячи повз бабусь на лавочці, забираючи в маляти обгортку від цукерки, скажіть: «Не можна, дитинка, кидати папірця у дворі», – а зайшовши до ліфта, киньте її на підлогу.

Зустрівши на прогулянці сусіда із собакою, посміхніться і скажіть: «Як можна таку гидоту тримати вдома? ».

У сучасному світі легше вижити, досягти висот кар’єри саме цим «вихованим » людям. А чи хотіли б ви, дорогі батьки, провести зрілість і старість серед таких «вихованих» людей?