2016-2017 н.р.


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

Учасники та переможці ІІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016–2017 н.р.

Кірієнко Андрій, 7 клас, хімія, вчитель Сафонюк Г.Д.

Третякова Єлизавета, 10 клас, фізика, вчитель Мольцан В.І.

Третякова Єлизавета, 10 клас, біологія, вчитель Третяк О.В. ІІІ місце

Поставець Максим, 10 клас, інформатика, вчитель Поставець Л.В., виграв Microsoft Office 2016 на комп’ютерний клас

Учасники та переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016–2017 н.р.

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Призове місце

Вчитель-наставник

Математика

Манжола Максим

8

Мольцан В.І.

Ткаченко Сергій

9

 ІІІ

Мольцан В.І.

Строган Уляна

6

Мольцан В.І.

Кірієнко Андрій

7

 

Поставець Л.В.

Біологія

Унчуленко Ярослава

8

ІІ

Третяк О.В.

Сілкіна Оксана

9

І

Третяк О.В.

Третякова Єлизавета

10

І

Третяк О.В.

Волошин Ростислав

11

 

Третяк О.В.

Правознавство

Богдан Софія

9

 

Журавель М.М.

Третякова Єлизавета

10

ІІ

Журавель М.М.

Українська мова та література

Унчуленко Ярослава

8

ІІ 

Трофімова О.В.

Сілкіна Оксана

9

ІІІ 

Загорська Л.П.

Третякова Єлизавета

10

Трофімова О.В.

Історія

Кирієнко Дмитро

10

Журавель М.М.

Сілкіна Оксана

9

Журавель М.М.

Назаренко Владислав

11

Журавель М.М.

Англійська мова Інформатика

Кирієнко Дмитро

10

 ІІІ

Тімченко О.В.

Поставець Максим

 10

І

Поставець Л.В.

Трудове навчання

Куленко Анастасія

9

 ІІ

Туманова О.Є.

Ткаченко Сергій

 9

ІІ

Туманова О.Є.

Фізика

 Горб Ярослав

 

 Мольцан В.І.

 Манжола Максим

 

 Мольцан В.І.

 Сілкіна Оксана

Третякова Єлизавета

9

 10

І

 І

 Мольцан В.І.

Мольцан В.І.

Хімія

 Кірієнко Андрій

7

 І

Сафонюк Г.Д.

 Унчуленко Ярослава

8

 

Сафонюк Г.Д.

 Сілкіна Оксана

9

 ІІІ

Сафонюк Г.Д.

 Строган Антон

10

 

Сафонюк Г.Д.

 Волошин Ростислав

11

 

Сафонюк Г.Д.

Географія

 Кірієнко Андрій

7

 

Третяк О.В.

 Манжола Максим

8

 

Третяк О.В.

 Сілкіна Оксана

9

 ІІ

Третяк О.В.

 Кирієнко Дмитро

10

 ІІ

Третяк О.В.

 Назаренко Владислав

11

 

Третяк О.В.

Екологія

Третякова Єлизавета

10

 ІІ

Третяк О.В.