2012-2013 н.р.


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

Учасники та переможці районних предметних олімпіад 2012–2013 н.р.

 

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Призове місце

Вчитель-наставник

Українська мова, література Медведєва Дар’я

8

 ІІІ

Трофімова О. В.
Єгоров Іван

9

  Трофімова О. В.
Горб Анастасія

10

  Трофімова О. В.
Сафонюк Богдан

11

  Трофімова О. В.
Російська мова, література Медведєва Дар’я

8

ІІ

Слюсар І. В.
Єгоров Іван

9

 ІІІ Слюсар І. В.
Голян Наталія

10

 І Слюсар І. В.
Муляр Анна

11

 І Слясар І. В.
Математика Строган Антон

6

  Поставець Л.В.
Сахарук Віталій

7

  Поставець Л.В.
Медведєва Дар’я

8

  Мольцан В. І.
Пугач Анна

9

  Туманова О.Є.
Слюсар Дарія

11

  Мольцан В. І.
Фізика Волошин Ростислав

7

  Мольцан В. І.
Медведєва Дар’я

8

  Мольцан В. І.
Єгоров Іван

9

Мольцан В. І.
Горб Анастасія

10

Мольцан В. І.
Сафонюк Богдан

11

  Мольцан В. І.
Історія Пашков Тимофій

9

    Журавель М.М.
Голян Наталія

10

Журавель М.М.
Сафонюк Богдан

11

  Журавель М.М.
Англійська мова Медведєва Дар’я

8

 ІІ Тімченко О.В.
Свиридюк Єлизавета

9

  Тімченко О.В.
Голян Наталія

10

   Тімченко О.В.
Муляр Анна

11

 ІІІ  Тімченко О.В.
Хімія
Сахарук Віталій

7

Мацишина О.П.
Медведєва Дар’я

8

ІІІ

Мацишина О.П.
Пашков Тимофій

9

ІІІ

Сафонюк Г.Д.
Горб Анастасія

10

І

Сафонюк Г.Д.
Слюсар Дарія

11

І

Сафонюк Г.Д.
Географія  

7

  Третяк О.В.
 Медведєва Дар’я

8

  Третяк О.В.
 Пашков Тимофій

9

 ІІ Третяк О.В.
 Голян Наталія

10

  Третяк О.В.
 Сафонюк Богдан

11

  Третяк О.В.
Право
Пугач Анна

9

  Журавель М.М.
Голян Наталія

10

  Журавель М.М.
Біологія Медведєва Дар’я

8

  Третяк О.В.
Пашков Тимофій

9

  Третяк О.В.
Горб Анастасія

10

І

Третяк О.В.
Сафонюк Богдан

11

І

Третяк О.В.
Трудове навчання Сомова Марина

8

 ІІІ Туманова О.Є.
Пугач Олександр

8

  Туманова О.Є.
Пугач Анна

9


Туманова О.Є.
Малісевич Андрій

11

І

Туманова О.Є.
Фізична культура
Єгоров Іван  9   Рибаченко О.А. 
Чернявська Інна  9   Рибаченко О.А.
Інформатика (інформаційні технології)
Пашков Тимофій

9

  Поставець Л.В.
Слюсар Дарія

11

  Поставець Л.В.
Економіка
Сафонюк Богдан

11

 ІІ Поставець Л.В.
Муляр Анна
Екологія

11

 І Мацишина О.П.
Астрономія
Єгоров Іван  9  І Мольцан В.І.
Муляр Анна  11  І Мольцан В.І.