2015-2016 н.р.


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

Участь учнів у Всеукраїнських  та Міжнародних конкурсах 2015 – 2016 н.р.

імені Петра Яцика (укр.мова)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

 Толстопятка Олександра  4  ІІ місце
2 Унчуленко Ярослава 7  ІІ місце

3

Сілкіна Оксана 8

імені Тараса Шевченка (укр.мова та література)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

 1

 Унчуленко Ярослава  7

 ІІІ місце

2

Сілкіна Оксана 8

ІІ місце

Обласний фотоконкурс “Щаслива мить”

п/п

Прізвище, ім’я учня/ номінація

Клас

Переможці

1

Поставець Максим/ Незнайоме знайоме місце

9

І місце

2

Поставець Максим/ Випадковий прохожий

9

 ІІІ місце

“Бобер” (інформатика)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Палець Анатолій

Добрий

2

Руденко Поліна

 Добрий

3

Макаров Данііл

 Добрий

4

Павленко Каріна

 Добрий

5

Тихонова Катерина

 

6

Бережний Ярослав

3

 Добрий

7

Боринська Ксенія

3

 

8

Владіміров Даніл

 

9

Череп Діана

 3

 Добрий

10

Ветлужських Ангеліна

 4

 Добрий

11

Кірієнко Андрій

 6

 Добрий

12

Богдан Софія

 8

 Добрий

13

Поставець Максим

 9

 Добрий

14

Кирієнко Дмитро

 9

 Добрий

15

Сомова Марина

11

 Добрий

16

Сілкіна Діана

11

 Добрий

 “Колосок” (природничі науки)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Бережний Ярослав

3

 Срібний

2

Владіміров Данило

3

 Срібний

3

Палець Анатолій

2

 Срібний

4

Оверко Андрій

3

 Срібний

5

Череп Діана

3

 Золотий

6

Руденко Поліна

2

 Золотий

7

Носок Кирило

2

 Золотий

8

Макаров Данііл

2

 Золотий

9

Новак Ія

2

 Золотий

10

Павленко Каріна

 2

 Золотий

11

Тихонова Катерина

 2

 Золотий

  “Кенгуру” (математика)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Палець Анатолій

 

2

Руденко Поліна

Добрий 

3

Поданенко Максим

Добрий 

4

Макаров Даніл

 

5

Павленко Каріна

 

6

Носок Кирило

2

 Добрий

7

Тихонова Катерина

2

 Добрий

8

Мажура Софія

3

 

9

Череп Діана

 3

 

10

Допіро

 4

Добрий 

11

Лоза Іван

 5

 Добрий

12

Палець Артем

 5

 Добрий

13

Строган Уляна

 5

 Відмінний

14

Гаженко Ернест

 5

 Відмінний

15

Сєрков Андрій

5

Добрий 

16

Кулагін Андрій

6

 

17

Трофімов Віталій

6

 Добрий

18

Манжола Максим

7

19

Кирієнко Дмитро

9

 Добрий

20

Поставець Максим

9

 Добрий

21

Строган Антон

9

 Добрий

  “Кришталева сова” (суспільствознавство)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

1

Межевський Сергій

4

 І

2

Бережний Ярослав

3

 ІІ

3

Мажура Софія

3

 І

4

Оверко Андрій

3

 ІІ

5

Череп Діана

3

 І

6

Єрмакова Олена

6

 І

7

Богдан Софія

8

 ІІ

8

Сахарук Віталій

10

 ІІІ

9

Сілкіна Діана

 11

 

10

Сомова Марина

 11

 

  “Левеня” (фізика)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

1

Манжола Максим

7

 Добрий

2

Унчуленко Ярослава

7

 

3

Ткаченко Вікторія

7

 

4

Коваль Яків

7

 

5

Бердник Анастасія

7

 

6

Кирієнко Дмитро

9

 

7

Поставець Максим

9

 Добрий

8

Волошин Ростислав

10

 

9

Медведєва Дар’я

 11

Добрий 

10

Середа Валерій

 11

 

    “Патріот” (українська мова і література)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Палець Анатолій

 Бронзовий

2

Бережний Ярослав

3

 

3

Мажура Софія

3

 

4

Оверко Андрій

3

 

5

Череп Діана

3

 

6

Трофімов Роман

3

 

7

Влідіміров Данило

3

 

8

Гіренко Михайло

4

 

9

Трофімов Віталій

 6

 

10

Трофімова Дар’я

 5

 

11

Лоза Іван

 5

 

12

Коваль Яків

 7

 

13

Лахов Владислав

 7

 

14

Суворова Марія

 7

 

15

Богдан Софія

8