2016-2017 н.р.


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

Участь в конкурсах обласного рівня еколого-натуралістичного та економічного напрямків в 2016-2017 н.р. 

Конкурс Проект Місце Прізвище, ім’я учасника Керівник
Обласний конкурс юних натуралістів “Знаю, вмію, дію”, секція “Овочівництво” (м.Дніпро, травень 2017) ІІ місце Третякова Єлизавета, 10 клас Третяк О.В.
Обланий конкурс юних натуралістів “Знаю, вмію, дію”, секція “Квітникарство” (м. Дніпро, жовтень 2017) Дослідження різних способів живцювання троянд І місце Унчуленко Ярослава,8 клас Третяк О.В.
Обласний конкурс на кращу проектну бізнес-ідею на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту
імені академіка В. Лазаряна (квітень 2017)
Піша екскурсія “Томаківські химери” Богдан Софія,9 клас Журавель М.М.

Участь учнів у Всеукраїнських  та Міжнародних конкурсах 2016 – 2017 н.р.

імені Петра Яцика (укр.мова), районний етап

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

 Руденко Поліна  3

2

 Череп Діана  4

3

 Толстопятка Олександра  5

4

 Унчуленко Ярослава  8

5

 Сілкіна Діана  9

імені Тараса Шевченка (укр.мова та література), районний етап

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

 1

 Унчуленко Ярослава  8

 І місце

Районний фотоконкурс “Моя Україна-2017”, номінація “Пейзаж” 

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

 1

 Поставець Максим  10

 ІІ місце

Обласний конкурс юних фотоаматорів “Щаслива мить” 

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

 1

 Поставець Максим  10

 І місце, ІІІ місце

“Бобер” (інформатика)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Василенко Альона

 

2

Василенко Поліна

 

3

Девяткова Віолетта

 

4

Думанська Наталія

 

5

Міщенко Данііл

 

6

Міщенко Денис

2

 

7

Шапошник Софіко

2

 

8

Думанський Д.

 

9

Носок Кирило

 3

 

10

Палець Анатолій

 3

 

11

Бережний Ярослав

 4

 

12

Владіміров Данило

 4

 

13

Мажура Софія

 4

 

14

Череп Діана

 4

 

15

Межевський Сергій

5

 

16

Строган Уляна

 

17

Сомова Дарія

 

18

Манжола Максим

8

 Добрий

 “Кенгуру” (математика)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Куленко Валентина

 Добрий

2

Василенко Альона

Добрий 

3

Девяткова Віолетта

 

4

Вотусь Олександр

Добрий 

5

Шапошник Софіко

2

Добрий 

6

Василенко Поліна

2

Відмінний 

7

Оверко Андрій

4

 

8

Череп Діана

4

 

9

Пуришева Яна

 4

 

10

Гіренко Михайло

 5

Добрий 

11

Допіро Єгор

 5

Добрий 

12

Суворова Марія

 8

 Добрий

13

Лоза Іван

 6

 Добрий

14

Богдан Софія

 9

Добрий 

 “Олімпус” (заочні олімпіади з навчальних предметів)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

1

Горб Ярослав

7

 Хімія

2

Кірієнко Андрій

 Хімія

3

Манжола Максим

8

 Хімія

4

Резнікова Неоніла

8

 Хімія

5

Резнікова Неоніла

 Біологія

6

Сілкіна Оксана

9

 Хімія

7

Сілкіна Оксана

9

 Біологія

8

Кирієнко Дмитро

10

 Історія

9

Волошин Ростислав

 11

 Хімія

  “Кришталева сова” (етика, християнська етика, правознавство)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Кірієнко Кароліна

3

 

2

Макаров Данііл

3

 

3

Новок Ія

3

 

4

Носок Кирило

3

 Диплом ІІІ ступеня

5

Руденко Поліна

3

Диплом ІІІ ступеня 

6

Тихонова Катерина

3

 

7

Владіміров Данило

4

 Диплом І ступеня

8

Череп Діана

4

 Диплом І ступеня

9

Межевський Сергій

 5

Диплом І ступеня 

10

Богдан Софія

 9

Диплом ІІІ ступеня 

11

Ганжа Анна

 10

Диплом ІІ ступеня 

“Sunflower” (зарубіжна література)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Василенко Алона

2

 

2

Василенко Поліна

2

 

3

Вотусь Олександр

2

 

4

Захаренко Денис

2

 

5

Медведєва Софія

 2

 

6

Міщенко Данііл

2

 

7

Міщенко Денис

2

 

8

Шапошник Софіко

2

 

9

Макаров Данііл

 3

 

10

Новак Ія

 3

 

11

Павленко Каріна

 3

 

12

Палець Анатолій

 3

 

13

Тихонова Катерина

 3

 

14

Бережний Ярослав

 4

 

15

Владіміров Данило

4

 

16

Мажура Софія

4

 

17

Медведєва Святослава

4

 

18

Оверко Андрій

4

 

19

Рожнова Вікторія

4

 

20

Череп Діана

4

 

21

Гаженко Ернест

6

Диплом ІІІ ст 

22

Манжола Максим

8

Диплом І ст 

23

Суворова Марія

8

Диплом І ст 

24

Коваль Яків

8

Диплом І ст 

  Природнича гра “Геліантус” 

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Павленко Каріна

3

2

Палець Анатолій

3

3

Руденко Поліна

3

4

Бережний Ярослав

4

 

5

Владіміров Данило

4

6

Череп Діана

4

 

7

Межевський Сергій

5

 Диплом ІІІ ступеня

  “Гринвіч”  (англійська мова)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Макаров Данііл

3

 Золотий

2

Палець Анатолій

3

 Срібний

3

Руденко Поліна

3

4

Бережний Ярослав

4

 

5

Оверко Андрій

4

 Срібний

6

Череп Діана

4

Срібний  

7

Лоза Іван

6

 Золотий

8

Суворова Марія

8

 

   “Колосок”  (природничі науки)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Бережний Ярослав

4

 Золотий

2

Палець Анатолій

3

 Золотий

3

Владіміров Данило

4

 Срібний

4

Череп Діана

4

 Срібний

  “Патріот”  (українознавство)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Трофімов Роман

4

2

Трофімова Дар’я

6

3

Кулагін Олександр

7

4

Трофімов Віталій

7

 

5

Манжола Максим

8

  “Левеня”  (фізика)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Богдан Софія

9

2

Суворова Марія

8

3

Унчуленко Ярослава

8

4

Ткаченко Вікторія

8

 

5

Манжола Максим

8