2013-2014 н.р.


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (1 глосів, оцінка: 5,00)
Loading...

Участь учнів у Всеукраїнських  та Міжнародних конкурсах 2013 – 2014 н.р.

імені Петра Яцика (укр.мова)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Строган Уляна

3

 

2

Рибаченко Діана

4

 

3

Богдан Софія

6

 

4

Медведєва Дар’я

9

ІІ місце 

імені Тараса Шевченка (укр.мова та література)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Медведєва Дар’я

9

 

“Об’єднаймося ж, брати мої” (поезія)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Медведєва Дар’я

9

ІІІ місце 

“Рушник Кобзарю” (поезія)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Медведєва Дар’я

9

ІІ місце 

“Собори наших душ” (поезія)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Медведєва Дар’я

9

 ІІІ місце

“Дніпропетровщина – регіон-лідер” (поезія)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Медведєва Дар’я

9

ІІ місце 

“Ми за мир”, присвячений 25-річниці виводу військ з Афганістану (обр.мистецтво)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Пугач Анна

10

 

“Наш Шевченко” (обр.мистецтво)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Медведєва Світлана

7

 

“Бобер” (інформатика)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Богдан Софія

6

 Добрий

2

Строган Антон

7

 Добрий 

3

Поставець Максим

7

 Добрий

4

Сомова Марина

9

 

“Русский медвежонок” (рос.мова та література)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Сєрков Андрій

3

 

2

Рибаченко Діана

4

 

3

Єрмакова Олена

4

 

4

Унчуленко Ярослава

5

 

5

Манжола Максим

5

 

6

Богдан Софія

6

 

7

Куленко Анастасія

6

 

8

Рибаченко Олег

6

 

9

Строган Антон

7

 

10

Медведєва Дар’я

9

 

11

Середа Валерій

9

 

12

Єгоров Іван

10

 

13

Пашков Тимофій

10

 

14

Голян Наталія

11

 

“Колосок” (природничі науки) 

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Сєрков Андрій

3

Золотий 

2

Лоза Іван

3

 Срібний

3

Палець Артем

3

 Срібний

4

Гаженко Ернест

3

 Срібний

5

Куленко Альона

4

 Золотий

6

Горб Ярослав

4

Золотий 

7

Рибаченко Діана

4

Золотий 

8

Сомова Дар’я

4

 Золотий

9

Кірієнко Андрій

4

 Золотий

10

Унчуленко Ярослава

5

Срібний 

11

Манжола Максим

5

 

12

Ткаченко Вікторія

5

Срібний 

13

Рибаченко Олег

6

Срібний 

14

Стонога Олександр

6

 

  “Гринвіч” (англ.мова) 

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Мельник Анастасія

7

 

2

Середа Валерій

9

 

3

Єгоров Іван

10

 

    “Геліантус” (природознавча гра)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Богдан Софія

6

 

 “Лукоморье” (рос.мова та література)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Сєрков Андрій

3

 

2

Єрмакова Олена

4

 

3

Унчуленко Ярослава

5

 

4

Манжола Максим

5

 

5

Богдан Софія

6

 

6

Куленко Анастасія

6

 

7

Ткаченко Сергій

6

 

8

Медведєва Дар’я

9

 

9

Пашков Тимофій

10

 

10

Голян Наталія

11

 

“Лелека” (історія)

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Кирієнко Дмитро

7

Золотий 

2

Мельник Анастасія

7

Срібний 

3

Дашко Яна

8

 

4

Пашков Тимофій

10

Бронзовий 

“Патріот” (українознавство)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Гіренко Михайло

2

 

2

Ветлужських Ангеліна

2

 

3

Руденко Данило

2

 

4

Строган Уляна

3

 

5

Сєрков Андрій

3

 

6

Палець Артем

3

 

7

Лоза Іван

3

 

8

Трофімова Дар’я

3

 

9

Трофімов Віталій

4

 

10

Кулагін Олександр

4

 

11

Манжола Максим

5

 

12

Богдан Софія

6

 

13

Куленко Анастасія

6

 

“Соняшник” (українознавча гра) 

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Манжола Максим

5

 

2

Богдан Софія

6

 

3

Куленко Анастасія

6

 

4

Мельник Анастасія

7

 

5

Строган Антон

7

 

6

Поставець Максим

7

 

7

Кирієнко Дмитро

7

 

8

Каряка Богдан

7

 

 “Кенгуру” (математика)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Толстопятка Олександра

2

 Добрий

2

Допіро Євген

2

 

3

Гіренко Михайло

2

 Добрий

4

Туманова Ольга

2

 Добрий

5

Палець Артем

3

 Добрий

6

Лоза Іван

3

 Відмінний

7

Горб Ярослав

4

 Відмінний

8

Кірієнко Андрій

4

 Відмінний

9

Рибаченко Діана

4

 Відмінний

10

Сомова Дар’я

4

 Відмінний

11

Захаренко Тетяна

4

 Добрий

12

Єрмакова Олена

4

 Відмінний

13

Кулагін Олександр

4

 Добрий

14

Ткаченко Вікторія

5

 

15

Манжола Максим

5

 

16

Козененко Олександра

5

 Добрий

17

Унчуленко Ярослава

5

 Добрий

18

 Худякова Олександра

5

 

19

 Худякова Дар’я

5

 

20

 Богдан Софія

6

 

21

 Ткаченко Сергій

6

 

22

 Каряка Богдан

7

 Добрий

23

 Кирієнко Дмитро

7

 Відмінний

24

 Поставець Максим

7

 Відмінний

25

 Волошин Ростислав

8

 Добрий

26

 Сомова Марина

9

 

27

 Єгоров Іван

10

 

28

 Пашков Тимофій

10

 

29

 Васик Сергій

10

 

30

 Горб Анастасія

11

 Добрий

31

 Голян Наталія

11

 Добрий

“Левеня” (фізика) 

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Сертифікат

1

Поставець Максим

7

 Добрий

2

Кирієнко Дмитро

7

 Добрий

3

Строган Антон

7

 Добрий

4

Василина Олександр

9

 Добрий

5

Пугач Олександр

9

 Добрий

6

Пугач Анна

10

 

7

Лексиков Влад

10

 

8

Горб Анастасія

11

 Добрий