2012-2013 н.р.


1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок (Поки що не має оцінок)
Loading...

Участь учнів у Всеукраїнських  та міжнародних конкурсах 2012 – 2013 н.р.

Імені Петра Яцика (укр.мова, література)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Третякова Єлизавета

6

2

Медведєва Дар’я

8

3

Єгоров Іван

9

4

Горб Анастасія

10

ІІІ місце

5

Сафонюк Богдан

11

6

Рибаченко Олег

5

7

Лоза Антон

 7

 Імені Тараса Шевченка (укр.мова, література)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Богдан Софія

5

2

Медведєва Дар’я

8

 І місце

3

Єгоров Іван

9

4

Горб Анастасія

10

5

Сафонюк Богдан

11

 «Бобер» (інформатика)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Кількість балів, переможці

1

Богдан Софія

5

 83, добрий результат

2

Поставець Максим

6

 98, відмінний результат

3

Каряка Богдан

6

 51

4

Поставець Антон

7

 55

5

Сомова Марина

8

 42

 «Гринвіч» (англ. мова)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Кількість балів

1

 Третякова Єлизавета

 6

 52

2

 Волошин Ростислав

 7

 40

3

 Медведєва Дар’я

 8

 40

4

 Пашков Тимофій

 9

 26

5

 Свиридюк Єлизавета

 9

 19

6

 Голян Наталія

 10

 30

«Кенгуру» (математика)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Кількість балів

1

 Строган Уляна

2

 35

2

 Палець Артем

2

 24

3

 Лоза Іван

2

 22

4

 Сєрков Андрій

2

 60

5

 Трофімова Дар’я

2

 35

6

 Гаженко Ернест

2

 27

7

 Горб Ярослав

3

 42

8

 Захаренко Тетяна

3

 34

9

 Кірієнко Андрій

3

 32

10

 Кулагін Олександр

3

 37

11

 Рибаченко Діана

 3

 40

12

 Сомова Дар’я

 3

 57

13

 Трофімов Віталій

 3

 35

14

 Манжола Максим

 4

 38

15

 Ткаченко Вікторія

 4

 18

16

 Унчуленко Ярослава

 4

 12

17

 Боган Софія

 5

 85

18

 Куленко Анастасія

 5

 92

19

 Поставець Максим

 6

 77

«Русский медвежонок» (рос. мова, література)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Кількість балів

1

 Куленко Анастасія

 5

 74

2

 Богдан Софія

 5

 87

3

 Каряка Богдан

 6

 49

4

 Кирієнко Дмитро

 6

 46

5

 Строган Антон

 6

 53

6

 Поставець Антон

 7

 49

7

 Волошин Ростислав

 7

 42

8

 Медведєва Дар’я

 8

 49

9

 Єгоров Андрій

 9

 60

10

 Голян Наталія

 10

 39

11

 Малісевич Андрій

 11

 27

12

 Слюсар Дарія

 11

 41

13

 Сафонюк Богдан

 11

 66

14

 Муляр Анна

 11

 41

15

 Манжола Максим

 4

 69

16

 Рибаченко Діана

 3

 79

17

Кулагін Олександр

3

 79

18

 Кірієнко Андрій

 3

 77

19

 Горб Ярослав

 3

 75

«Патріот»

Прізвище, ім’я учня

Клас

Кількість балів, переможці

1

Кірієнко Аліна

2

 112 б., бронзовий сертифікат

2

Лоза Іван

2

 117 б., срібний сертифікат

3

Строган Уляна

2

 108 б., бронзовий сертифікат

4

Сєрков Андрій

2

 102 б., бронзовий сертифікат

5

Палець Артем

2

 120 б., золотий сертифікат

6

Трофімова Дарія

2

 107 б., бронзовий сертифікат

7

Трофімов Віталій

3

 112 б., бронзовий сертифікат

8

Кулагін Олександр

3

 112 б., бронзовий сертифікат

9

Манжола Максим

4

 95 б.

10

Коваль Яків

4

 94 б.

11

Куленко Анастасія

5

 87 б.

12

Кирієнко Дмитро

6

 65 б.

13

Поставець Максим

6

 64 б.

14

Сахарук Віталій

7

 59 б.

15

Середа Валерій

8

 52 б.

16

Горб Анастасія

10

 85 б.

17

Голян Наталія

10

 80 б.

“Геліантус”

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Богдан Софія

5

 Диплом ІІ ступеня

2

Рибаченко Олег

5

 Диплом ІІІ ступеня

3

Медведєва Дар’я

8

4

Середа Валерій

8

5

Лексиков Влад

9

6

Пашков Тимофій

9

7

Голян Наталія

 10

 Диплом ІІІ ступеня

8

Сафонюк Богдан

 11

 Диплом ІІ ступеня

«Кришталева сова» (Я і Україна, етика)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Переможці

1

Горб Ярослав

3

 88 б., диплом ІІ ст.

2

Кірієнко Андрій

3

 82 б., диплом ІІ ст.

3

Захаренко Тетяна

3

 98 б., диплом І ст.

4

Куленко Альона

3

 88 б., диплом ІІ ст.

5

Рибаченко Діана

3

 88 б., диплом ІІ ст.

6

Сомова Дар’я

3

 88 б., дтплом ІІ ст.

7

Манжола Максим

4

 62 б.

8

Суворова Марія

4

 68 б.

9

Унчуленко Ярослава

4

 98 б., диплом І ст.

10

Худякова Олександра

4

 67 б.

11

Худякова Дар’я

4

 70 б., диплом ІІІ ст.

12

Куленко Анастасія

5

 31 б.

13

Кирієнко Дмитро

6

 56 б.

h3